«

»

Jul
11

Ред за участие в танцовия раздел

 

ИМЕ НА ИЗПЪЛНИТЕЛЯ ТАНЦ ГРАД РЪКОВОДИТЕЛ
1 Танцова формация към ЦПЛР “Танца на Анастасия” Велинград Мая Кондарева
2 „Stars“ “Хип-хоп“ Смолян Димитър Кондаклиев
3 Камелия Петрова Ламбова „Сърце и душа” Пловдив Кремена Маринашка
4 Борис Ушев и Ивана Енчева „Батман и котка” Велинград Венцислава Борманлийска
5 Ива Милчева Милева  ”WORK” Велинград Юлиана Ковачева
6 Модерна Формация съм ЦПЛР  „Мими Мики и семейство” Велинград Кристиян Йорданов
7 Балетно студио  „КРОАЗЕ” „ФЕЕРИЯ” Благоевград Красимира Митова
8 „Чудесия” „Младежко веселие” Пазарджик Таня Димитрова
9 Камелия Петрова Ламбова „Тъга” Пловдив Кремена Маринашка
10 Ерол ХоджовНадежда Дечева “Ча-ча” Велинград Мая Кондарева-Енчева
11 Михаела Павлова „Нежност” Благоевград Красимира Митова
12 Мирослав Бозев и Габриела Навякова „ Маската на Зоро” Велинград Георги Ганев
13 Мартин Иванчев и Пламена Николова „Бързи стъпки” Пазарджик Ваня Александрова
14 Камелия Петрова Ламбова ”Танго” Пловдив Кремена Маринашка
15 Борис Даскалов и Ивана Цвеева „Магия” Велинград Георги Ганев
16 танцов състав „Чудесия“ „Веселите музиканти” Пазарджик Таня Димитрова
17 „Stars“ “Латино ритми“ Смолян Димитър Кондаклиев
18 „Чудесия” ”Шопски танц” Пазарджик Таня Димитрова
19 Ансамбъл ,,Славейче” ,, Чебатуха” – руски танц Пещера Елена Баренска
20 Балетно студио  „КРОАЗЕ” „Валс – Скерцо” Благоевград Красимира Митова
21 Йоан- Теодор Етов и Венцислава Генчева „Огън” Пазарджик Ваня Александрова
22 Ивайло Кривулев и Алис Коруджийска „Джайв” Велинград Венцислава Бормалийска
23 Ива Милчева Милева „Watch me ” Велинград Юлиана Ковачева
24 Христо Манов и Никол Джуркова „Танго” Велинград Петър Милчев
25 Камелия Петрова Ламбова „Куклите танцуват” Пловдив Кремена Маринашка
26 Сияна Лозанова и Теа Цървишка „Алегрето” Благоевград Красимира Митова
27 Йордан Атанасов и Никол Ангелова „Румба” Велинград Кристиян Йорданов
28 Формация „Гърлс” „Хип-хоп” Велинград Спасимира Пандева
29 Божидар Шуманов и Цветелина Алексова „Детски свят” Панагюрище Иван Александров
30 Танцов състав „Чудесия“ “Тракийски фрагменти” Пазарджик Таня Димитрова

 

     Програмата на всеки солист, дует и колектив да включва до 2 танца в избраната възрастова група. Продължителност на изпълнението в категория соло и дует е до 2:30 мин., в категории групи и формации до 5:00 минути /журито има право да прекъсне изпълнението ако времето се надвиши./

Класиране се провежда при минимум 3 участника във всяка категория и възрастова група.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
база узнать адрес по номеру телефона новосибирской области найти мобильная телефонная телефонная база определить местоположение по номеру мобильника телефонная база черкасс справочник телефонов жителей владивосток программа для поиска людей на мобильном телефоне справочник номеров телефонов вологодской области поиск номера телефона адресу база адрес - телефон ссылка как найти номер телефона человека по его данным телефонная справочник домашних телефонов орла демоверсии егэ здесь городской справочник телефонов симферополь номера телефонов киев по адресу решебник потапов шевкин телефонный справочник телефонов города владивосток справочник как найти адрес компании по телефону тюменский справочник телефонов найти адрес по моб телефону раменский справочник база данных телефонная украины егэ егэ новые задания по математике Пора бы и поиграть Знакомства sitemap