«

»

Mar
01

Конкурс”Мартичка”- 2019г.-наградени участници

Журито в конкурса “Мартичка”,доста затруднено от невероятните творби на децата. Жури в състав:Бранко Манушев, Георги Куманов, Снежана Велева и Елисавета Миланова определи кои са най-добрите творби.Награждаване на 1.03.2019 г. от 13 часа в ЦПЛР-ОДК.

Конкурс”Мартичка”-2019 г,-наградени участници:
Награди от Комисия МКБППМН
Детски градини
1-во място Георги Железаров -ДГ „Слънчице”- І гр
2-ро място Валерия Гечева- ДГ „Слънчице”-ІV гр.
І-ІV клас
1-во място Маги Харизанова школа ИИ ЦПЛР
2-ро място Ани Петелова – ОУ „Неофит Рилски”
3-то място Павел Кънчев- ОУ „Христо Ботев”
V-VІІІ клас
1-во място Росица Томова- ОУ „Г.Бенковски”
2-ро място Люнка Горумова- ОУ „Христо Ботев” с. Абланица
3-то място Димитър Кошеджийски – ОУ „Неофит Рилски”
ІХ-ХІІ клас
1-во място Салихе Дженнетли- СУ „Христо Смирненски” с. Света Петка
2-ро място Еми Есева- СУ „Методий Драгинов” с. Драгиново
3-то място Александра Делиева- ЦСОП

ЦПЛР-ОДК награди:
Детски градини
Мартеничка
1-во място Цанко Бошнаков- ДГ „Пролет”
1-во място Тодор Пърков- ДГ „Слънчице”
2-ро място Божидар Митев- ДГ „Слънчице”
3-то място Калоян Шолев- ДГ „ Слънчице”
Пано
1-во място Борис Филипов- ДГ „Слънчице”
2-ро място Яна Петричева- ДГ „Слънчице”
2-ро място Христина Сталева- ДГ „Радост”
3-то място Детска градина „Д-р Петър Берон” с. Бирково
3-то място Николай Терзиев ДГ „Детски рай”
І-ІV клас
Композиция
1-во място Ивенна Филипова-СУ „Васил Левски”
2-ро място Виктория Шолева-СУ „Васил Левски”
3-то място Атанас Димитров-ОУ „Хр. Ботев”
3-то място Васил , Димитър и Христо Арнаудски –СУ „Св.Св. Кирил и Методий”
Мартеница
1-во място Елена Бояджиева- СУ „Св.Св.Кирил и Методий”
2-ро място Борислава Георгиева- ОУ „Г. Бенковски”
2- ро място Владимир Кривошийски-СУ „Св.Св.Кирил и Методий”
3-то място Любена Башкехайова- ОУ” Н.Рилски”
3-то място Златка Ганева- СУ „Св.Св.Кирил и Методий”
Пано
1-во място Васил Ганев ОУ” Христо Ботев”
1-во място Павел Кънчев ОУ”Хр. Ботев”
2-ро място Атанас Димитров- ОУ” Христо Ботев”
2-ро място Васил Михайлов, Димитър Чавдаров -ЦСОП
3-то място Радина Ачева СУ „Св.Св. Кирил и Методий”
3-то място Мими Перчинкова СУ „Методий Драгинов”

Картичка
1-во място Симона Тодорова- ЦСОП
2-ро място Фанка Игнатова- ЦСОП
V-VІІІ клас
Голяма награда за Оригиналност- Десеслава Кацарова – ОУ „Христо Ботев”
Композиция
1-во място Емине Шерифова –СУ „Методий Драгинов”
2-ро място Валентина Дебелушина- ОУ „Хр. Ботев”
Мартеница
1-во място Василена Ковачева- школа ИИ ЦПЛР-ОДК
1-во място Фатмина Трончова-ОУ „Хр. Ботев „ с Абланица
2-ро място Сибил Пиронкова-ОУ „Н.Рилски”
2-ро място Зунки Кехайов- ОУ „Д-р Петър Берон” с. Бирково
3-то място Митко Горумов- ОУ „Хр.Ботев”с. Абланица”
3-то място Мехмед Джамбазов- Об.У „Васил Левски „
с Кръстава
Пано
1-во място Теодора Райнова СУ”Св. Св. Кирил и Методий”
2-ро място Ати Алендарова ОУ”М. Драгинов „ с. Драгиново
3-то място Емине Конарева ОУ „Васил Левски с. Кръстава
Картичка
1-во място Евелина Рабчина – ОУ „Н.Рилски”
2-ро място Миглена Базьова -ОУ „Н.Рилски

ІХ-ХІІ клас
Голяма награда за Оргиналност- Х клас ПГД „Иван Вазов“
Мартеница
1-во място Неврие Реджеп-СУ „Хр. Смирненски” с. Света Петка
2-ро място Атидже Узунова –Об.У „Васил Левски „с. Кръстава”
3-то място Иван Кокошкин ІЦСОП
3-то място Фатиме Калъчева- Об.У „Васил Левски” с. Кръстава
Пано
1-во място Милена Перчинкова –СУ „М.Драгинов”
2-ро място Даниела Садъкова-СУ „М.Драгинов”
3-то място Йордан Добрев и Величко Костов -ЦСОП
3-то място Албена Рачева-СУ „М.Драгинов”

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
база узнать адрес по номеру телефона новосибирской области найти мобильная телефонная телефонная база определить местоположение по номеру мобильника телефонная база черкасс справочник телефонов жителей владивосток программа для поиска людей на мобильном телефоне справочник номеров телефонов вологодской области поиск номера телефона адресу база адрес - телефон ссылка как найти номер телефона человека по его данным телефонная справочник домашних телефонов орла демоверсии егэ здесь городской справочник телефонов симферополь номера телефонов киев по адресу решебник потапов шевкин телефонный справочник телефонов города владивосток справочник как найти адрес компании по телефону тюменский справочник телефонов найти адрес по моб телефону раменский справочник база данных телефонная украины егэ егэ новые задания по математике Пора бы и поиграть Знакомства sitemap