«

»

Jul
01

НАГРАДЕНИ ДЕЦА В КОНКУРСА ЗА ПЕСЕН в „Дъга над Клептуза”-10-то издание

Индивидуални изпълнители І-ва възрастова група
класиране 


1-во място Жени Кринчева София Вяра Иванова
1-во място Виктория Илиева Пловдив Руми Иванова
1-во място Георги Иванов Пловдив Румяна Иванова
2-ро място Дарина Лагадинска Велинград Сем. Казалиеви
2-ро място Деница-Ивана Камбурова София Мими Иванова
2-ро място Елена Василева Пловдив Руми Иванова
3-то място Сияна Зонева Карлово Анита Илиева
3-то място Симона Ходулова Бургас Женя Лалчева
3-то място Йоана Йорданова Сливен Елена Пеева
3-то място Кристина Йосифовска Петрич Таня Точева

Индивидуални изпълнители ІІ-ра възрастова група/10-12години
класиране Име на изпълнителя град Муз. ръководител

1-во място Мария Петрова Сливен Елена Пеева
1-во място Красимира Маркова Велинград Сем. Казалиеви
1-во място Вяра Василева Карлово Анита Илиева
2-ро място Костадин Миров Велинград Сем. Казалиеви
2-ро място Гергана Мечева Велинград Сем. Казалиеви
2-ро място Мария Вандева Бургас Женя Лалчева
3-то място Ванеса Кочева Свищов Антоанета Георгиева
3-то място Дияна Борисова Карлово Анита Илиева
3-то място Христина Гагова Велинград Сем. Казалиеви
3-то място Кристина Гочева Панагюрище Нона Немигенчева и Пепа Филина

Индивидуални изпълнители ІІІ-та възрастова група /13-15 години/
класиране Име на изпълнителя град Муз. ръководител

1-во място Станислав Илиев Сливен Елена Пеева
2-ро място Михаела Нанова Велинград Сем. Казалиеви
2-ро място Калина Десподска Велинград Сем. Казалиеви
3-то място Ванеса Баева Велинград Сем. Казалиеви
3-то място Дани Илиева Карлово Анита Илиева
3-то място Сабрина Хаджиева Велинград Сем. Казалиеви

Индивидуални изпълнители ІV-та възрастова група/16-18 години/ и V-та възрастова група
класиране Име на изпълнителя град Муз. ръководител

1-во място Николета Сачкова Велинград Сем. Казалиеви
2-ро място Лилия Ангеличева Велико Търново Ценка Горалова -Гъбенска
3-то място Весела Иванова Свищов Антоанета Георгиева
3-то място Венелин Каленов Велинград Сем. Казалиеви
1-во място Божидара Симеонова София Божидара Симеонова

Гран При Мария Божинова Петрич Таня Точева

Дуети І-ва, ІІІ и ІІІ възрастова група
класиране Име на изпълнителя град Муз. ръководител

1-во място- І гр. Красимира Маркова
Костадин Миров Велинград Сем Казалиеви
1-во място- ІІ гр Калина Десподска
Александър Дамянов Велинград Сем. Казалиеви
3-то място- ІІгр. Ани Ушева
Мария Лекова Велинград Юлиана Ковачева

1-во място- ІІІгр. Венелин Каленов
Николета Сачкова  Велинград Сем. Казалиеви

Вокални групи І-ва възраст /до 10 години класиране Име на групата град Муз. ръководител

1-во място „Камбанки” Елин Пелин Бинка Георгиева и Сашка Спасова

Вокални групи ІІ-ра възраст 
класиране Име на групата град Муз. ръководител

1-во място Квартет Калина, Михаела, Венелин, Николета Велинград Сем. Казалиеви
2-ро място „Инфинити” Велинград Юлиана Ковачева
Музикален педагог- Анита Илиева гр. Карлово

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
база узнать адрес по номеру телефона новосибирской области найти мобильная телефонная телефонная база определить местоположение по номеру мобильника телефонная база черкасс справочник телефонов жителей владивосток программа для поиска людей на мобильном телефоне справочник номеров телефонов вологодской области поиск номера телефона адресу база адрес - телефон ссылка как найти номер телефона человека по его данным телефонная справочник домашних телефонов орла демоверсии егэ здесь городской справочник телефонов симферополь номера телефонов киев по адресу решебник потапов шевкин телефонный справочник телефонов города владивосток справочник как найти адрес компании по телефону тюменский справочник телефонов найти адрес по моб телефону раменский справочник база данных телефонная украины егэ егэ новые задания по математике Пора бы и поиграть Знакомства sitemap