«

»

Feb
27

НАГРАДЕНИ ДЕЦА ОТ КОНКУРС “Мартичка”

Приключи оценяването на Мартеничките,над 330 експоната бяха обсъдени от жури в състав:Бранко Манушев,Георги Куманов, Елисавета Миланова и Венера Ланджова.
НАГРАДЕНИ ДЕЦА ОТ КОНКУРС “Мартичка”, организиран от ЦПЛР-ОДК-награждаване на 28.02.2020 г, петък в ЦПЛР-ОДК от 12.30
Детски градини
За композиция
І-во място ІІІ а група „Слънчо” ДГ „Пролет” с Драгиново
ІІ-ро място ІV –та група „Палавници” ДГ „Пролет”с. Драгиново
За обемна кукла
І-во място ПГ при ОУ „Доктор П.Берон с Бирково
ІІ-ро място Калоян Шолев ДГ „Слънчице”
ІІІ-то място Тодор Пърков ДГ „Слънчице”
За мартеничка
І-во място Мария Бояджиева ДГ „Слънчице”
ІІ-ро място Антъни Батачки ДГ „Детски Рай”
ІІІ-то място Никол Николова ДГ „Радост”
Поощрителни награди
Йоана Вукова ДГ „Слънчице”
Никола Керин ДГ „Радост”
Християна Сталева ДГ „Радост”
ДГ „Кокиче” с. Грашево
ПГ при ОУ „Хр. Ботев” с. Абланица
За пано
І-во място ІІІ-ти б клас СУ „Методий Драгинов „ с Драгиново
І-во място ПГ ОУ „Доктор П.Берон” с. Бирково
ІІ-ро място Стефани Попова ДГ „Слънчице”
ІІІ-то място Дарина Пещерска ДГ „Детски Рай”
Наградени деца от комисията на Център за социална превенция на детската престъпност
Йоана Джонгалова ДГ”Слънчице”
Димитър Белчов ДГ „Слънчице”
Димитър Малинов ДГ „Слънчице
І-ІV клас
За композиция
І-во място Иван Пещерски ИСУ „В.Левски”
ІІ-ро място Снежана Зафирова ОУ „Н.Рилски”
ІІІ-то място Калина Терзиева ИСУ „Св.Св.Кирил и Методий”
ІІІ-то място Шенка Мишева ОУ „Н.Рилски”
Поощрителни награди
Антония Табакова ОУ”Хр.Ботев”
Павел Кънчев ОУ”Хр. Ботев”
Теодор Цопанов ОУ „Хр.Ботев
За кукла
І-во място Васил Ганев ОУ „Хр. Ботев”
ІІ-ро място Венелин Кадьов ИСУ „Св.Св.Кирил и Методий”
ІІІ-то място Христо Христозов ОУ „Хр.Ботев”
За мартеница
Специална награда Николай Подаджиев ОУ „Хр.Ботев”
І-во място Виктория Даскалова школа ИИ към ЦПЛР-ОДК
ІІ-ро място Алекс Пещерска ОУ”Хр. Ботев”
ІІІ-то място Кишка Арнаудова ОбУ „В.Левски” с. Кръстава

За картичка
І-во място Емил Янков ОУ „Г.Бенковски”
ІІ-ро място Златка Гурдева ОУ „Г.Бенковски”
ІІІ-то място Роза Маджарова ОУ „Г.Бенковски
Поощрителни награди
Теодора Янкова ОУ „Г.Бенковски”
Таня Алексиева ОУ „Н.Рилски”
За рисунка
І-во място Мариела Граматикова школа ИИ
ІІ-ро място Нафие Сеферова СУ „М. Драгинов”
Наградени деца от комисията на Център за социална превенция на детската престъпност
Добрин Игнатов ЦСОП
Васил Ганев ОУ „Хр.Ботев”
Ванеса Кадурина –школа ИИ
Христалина Графова ОУ „Хр.Ботев”

V-VІІ клас
За мартеница
І-во място Вихра Али СУ „Хр.Смирненски” с Св. Петка
ІІ-ро място Амед Сали Чолаков ОУ „Д-р П.Берон” с Биркова
ІІІ-то място Атанас Георгиев Чанев ОУ „Хр.Ботев”
За рисунка
І-во място Габриела Хаджиева СУ „Методий Драгинов” с .Драгиново
ІІ-ро място Фатиме Лилова СУ” Методий Драгинов” с. Драгиново
ІІІ-то мястоМагдалена Маджирова СУ „Методий Драгинов” с. Драгиново
За Пано
І-во място Хавва Арнауд ОУ „Д-р П.Берон” с. Биркова
ІІ-ро място Али Юсуф ОбУ „В.Левски” с Кръстава
Наградени деца от комисията на Център за социална превенция на детската престъпност
Ахмед Чолаков ОУ „Д-р П.Берон” с. Бирково
Фатиме Муса Али ОУ „Д-р П.Берон С. Биркова
Метийка Везьова СУ „Хр.Смирненски” с. Св. Петка
Ивана Николова школа ИИ
Десислав Арнаудов ОУ „Хр.Ботев” с Абланица
Везе Везьов СУ „Хр.Смирненски с Св.Петка
Али Юсуф ОбУ „В.Левски” с. Кръстава
VІІІ-ХІІ клас
За композиция
І-во място ІХ-Х клас при ПГД „И.Вазов”
ІІ-ро място Йордан Ангелов Добрев -ЦСОП
ІІІ-то място VІІІ-Х клас ЦСОП Велинград база Ракитово
За мартеница
І-во място Деница Баракова НПГГС „Христо Ботев”
ІІ-ро място Фатиме Ибрахим ОбУ „В.Левски” с Кръстава
ІІІ-то място Арфе Джамбаз ОбУ „В.Левски” с. Кръстава

Наградени деца от Местна комисия эа борба с противообществени прояви на малолетни и непълнолетни:
Деница Баракова НПГГС „Хр.Ботев”
Арфе Джамбаз ОбУ „В.Левски”с. Кръстава
Фатиме Ибрахим Обу” В.Левски” с Кръстава
Величко Костов ЦСОП

[Gallery not found]

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
база узнать адрес по номеру телефона новосибирской области найти мобильная телефонная телефонная база определить местоположение по номеру мобильника телефонная база черкасс справочник телефонов жителей владивосток программа для поиска людей на мобильном телефоне справочник номеров телефонов вологодской области поиск номера телефона адресу база адрес - телефон ссылка как найти номер телефона человека по его данным телефонная справочник домашних телефонов орла демоверсии егэ здесь городской справочник телефонов симферополь номера телефонов киев по адресу решебник потапов шевкин телефонный справочник телефонов города владивосток справочник как найти адрес компании по телефону тюменский справочник телефонов найти адрес по моб телефону раменский справочник база данных телефонная украины егэ егэ новые задания по математике Пора бы и поиграть Знакомства sitemap