«

»

Apr
28

Наградени бяха отличилите се участници в конкурса „Великденски писани яйца от Чепинския край“

    Отличилите се малки майстори в онлайн конкурса „Великденски писани яйца от Чепинския край“ днес бяха наградени. Традиционният конкурс се организира от ЦПЛР-ОДК, Исторически музей и Община Велинград.
Според регламента, участниците са разделени в четири възрастови групи: детски градини- I клас, II-IV клас, V-VII клас И VII – XII клас.
Майсторството на участниците бе оценено от компетентно жури в състав: Бранко Манушев, Снежана Велева, Георги Куманов и Катерина Мирчева.
     Отличените участници получиха награди и грамоти. Тази година носител на сребърната писалка стана шестокласничката Александрина Тужарова от ИОУ „Неофит Рилски”. Наградата ще и бъде връчена на 1 май от 11:00ч на централния площад „Николай Гяуров”.
      Кратка програма изнесоха талантите на ДЮВИШ “Звънче” , детски народен хор от ансамбъл “Здравче-Венче“, школите към ЦПЛР-ОДК- журналисти, родолюбчета и КСТ “Импулс”.
Наградените участници в конкурса са:
Детски градини-I клас
1.Виктория Накова – I клас, ИСУ “Васил Левски”
2.Иванка Китова – I клас, ИОУ „Хр. Ботев”
3.Борислав Борисов ,ДГ “Слънце”- с. Ярджиловци,
Поощрение: ПГ при ОУ “Д-р Петър Берон” с. Бирково
II-IV клас
1.Александра Китова ОУ Христо Ботев”
2.Атанас Бекташев- III клас, ОУ “Г.Бенковски”
2.Юли Финов – IV клас, ИОУ “Неофит Рилски”
3.Георги Иличов- III клас, ЦСОП,
3.Роза Маджарова – III клас , ОУ “Г.Бековски”
3.Янаки Козлодеров- II клас ИСУ “В.Левски”
Поощрение :
Благовест Калев- III клас ОУ “Г. Бенковски”
Димитър Велчев – II клас ОУ “Хр. Ботев”
Любена Башкехайова – IV клас,, ИОУ “Неофит Рилски”
Мелани Кадьова – IV клас, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий”
Таня АЛЕКСИЕВА – IV клас, ИОУ “Н.Рилски“
V-VII клас
1.Джимка Перчинкова- VI кл, ИСУ “М. Драгинов“
2.Илияна БЕЛЕВА – V кл, ИОУ “Хр. Ботев“
2.Красимир Пехливанов – VII кл, ИОУ “Хр. Ботев“
3.Венелин Кадьов – V кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
3.Мирослав Мутафалов – VII кл, ЦСОП
3.Соня Пачалова – V кл, ИОУ “Хр. Ботев“
Поощрение:
Павел Кънчев – VI кл ИОУ “Хр. Ботев“
Александър Гърков – VII кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
Ангел Дафов – V кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
Калоян Прегьов – VI кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
Мартин Лулин- V кл, ИОУ “Христо Ботев“
Мариела Гончева и Богдан Гончев – V кл, ИОУ “Христо Ботев“
Ася Сеферова, – V кл ИСУ “М. Драгинов“
VII-XII клас
1.Вили Патаранова, X кл, ИСУ “В.Левски“
2.Ибчо Горумов, VIII кл, НПГГС “Христо Ботев“
2.Деница Баракова, X кл ,НПГГС “Христо Ботев“
3.Иван Малчев X клас ПГД “Иван Вазов“
3.Юлияна Милева, XI клас, ПГД “Иван Вазов“
Поощрение:
Ивана Камберова, X клас , ЦСОП-Ракитово
Йордан Добрев, XI клас ЦСОП Велинград
Филип Чавдаров, IX клас, ПГД „Иван Вазов“
Василена Ковачева, IX клас, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
база узнать адрес по номеру телефона новосибирской области найти мобильная телефонная телефонная база определить местоположение по номеру мобильника телефонная база черкасс справочник телефонов жителей владивосток программа для поиска людей на мобильном телефоне справочник номеров телефонов вологодской области поиск номера телефона адресу база адрес - телефон ссылка как найти номер телефона человека по его данным телефонная справочник домашних телефонов орла демоверсии егэ здесь городской справочник телефонов симферополь номера телефонов киев по адресу решебник потапов шевкин телефонный справочник телефонов города владивосток справочник как найти адрес компании по телефону тюменский справочник телефонов найти адрес по моб телефону раменский справочник база данных телефонная украины егэ егэ новые задания по математике Пора бы и поиграть Знакомства sitemap